Ebru Yapı Kayseri Winsa

Ana sayfa > Ebru Yapı Kayseri Winsa

FİRMAMIZ ,1996’DA BAŞLAYAN TECRÜBEYLE OCAK-2010 DA FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.

FİRMAMIZIN GENEL ÇALIŞMA KONUSU PVC PENCERE-KAPI VE PANJUR SİSTEMLERİ OLSA DA ÇELİK KAPI,CAMBALKON,DUŞKABİNİ VE TERS TAVAN HİZMETLERİMİZ DE VARDIR.

GENEL PRENSİBİMİZ; ” İNSANLARIN RIZASINI KAZANMAK;HAKK’IN RIZASINA VESİLE OLUR; DÜŞÜNCESİYLE MÜŞTERİLERİMİZE,ÇALIŞANLARIMIZA VE TEDARİKÇİLERİMİZE KARŞI DÜRÜST OLMAKTIR.

PVC PENCEREDE  DÜNYA’NIN DE EN ÖNDE GELEN FİRMALARINDAN OLAN WİNSA İLE, ÇELİKKAPIDA KALİTESİNE İNANDIĞIMIZ ŞİMŞEKLER ÇELİK KAPI FİRMASI İLE ,CAM BALKONDA AYDIN CAM BALKON İLE, DUŞKABİNDE AQALUX FİRMASI İLE, TERS TAVANDA İSE ROTA PLASTİK VE ERKUŞ PLASTİK İLE ÇALIŞMAKTAYIZ.

FİRMAMIZ KAYSERİ VE CİVARI ÇOĞUNLUKTA OLMAKLA BİRLİKTE TÜRKİYE’NİN HER KÖŞESİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

KURULDUĞUMUZ GÜNDEN BUGÜNE BİZİ TERCİH EDEREK KAYSERİ  BAYİLER *BİRİNCİSİ OLMAMIZA VESİLE OLAN MÜŞTERİLERİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI ARZ EDERİZ.Neden Weksper?

PVC pencerelerin faydaları, evinize yaptırdığınız PVC pencerenin doğru PVC pencere olup olmadığına bağlıdır.Çünkü her evin PVC pencere ihtiyacı farklıdır. Önemli olan PVC pencere yaptırmak değil doğru PVC pencere yaptırmaktır.Weksper evinizin PVC pencere ihtiyacını teşhis eder, ondan sonra evinize en uygun Winsa çözümünü önerir.Winsa’yı aradığınız zaman Pencere uzmanı Weksper’lerimiz evinize gelir ve pencerelerinizin ölçümlerini termal kamera ile ücretsiz yapar.Evinizin özelliklerine en uygun Winsa serisini ve camı önerir. Böylece evinizdeki enerji verimliliği artar, elektrik ve yakıt faturalarınız azalır.